JENERATOR MODELLERİ

 • DİZEL JENERATÖR
 • BENZİNLİ JENERATÖR
 • DOĞALGAZLI JENERATÖR

Jeneratör Firmaları; Aksa jeneratör’den kampanya Aksa Jeneratör, Active Power serisinde 3 kVA , 5,5 kVA ve 8 kVA gücünde gücünde üç farklı ürün bulunmaktadır.

Türkiye jeneratör sektöründe oldukça iyi bir noktadadır. Ülkemizde faaliyet gösteren birçok üretici jeneratör firması bulunmaktadır. Bu jeneratör şirketleri veya firmaları ülke çapında bayileri aracılığı ile ürünlerini satışa sunmaktadırlar. Ayrıca ülkemizdeki jeneratör üretici firmaları jenerator ihracatı konusunda da büyük aşama kaydetmişlerdir. Jeneratör bayiliği almak ve jeneratör satışı yapmak için bu üretici firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, İzmit, Adapazarı, Kayseri gibi illerimizde jeneratör sektöründe faaliyet gösteren birçok jeneratör şirketi, jeneratör üreticisi veya jenerator satışı yapan bayilere rastlamak mümkündür.

Jeneratör firmaları, üreticileri ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadırlar. Jeneratör sektöründeki şirketlerin ihracat oranları da günden güne artmaktadır. Ülkemiz jenerator teknolojisi bakımından iyi bir konuma sahip diyebiliriz.

Jeneratör fiyatları; Benzinli ve ipli 3 KVa jeneratör kısa bir süre için ARMAK Makinede 375ytl+Kdv Kredi kartına 12 Taksit İmkan ile Armak Makine iletişim için 0212 690 51 52 no lu telefonu arayıp diğer ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. 04.03.2008

Aksa jeneratörden kampanya jeneratöre ihtiyacınız varsa bu kampanyayı kaçırmayın. Aksa Jeneratör, Active Power serisinde 3 kVA , 5,5 kVA ve 8 kVA gücünde gücünde üç farklı ürün bulunmaktadır. Aksa jeneratör fiyatları Mayıs 2008

Aksa Mobil Jeneratör Modelleri ve Fiyatları 3 kva model ipli 460 yt +Kdv,5 kva model ipli 850ytl + Kdv ,5 kva marşlı model 980ytl+Kdv,8 Kva marşlı model 1240yl+Kdv

Aksa Dizel Jeneratörler, 30 Kva 6559+Kdv Adres:M. Kemalpaşa Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi No:15/2 Parseller/Avcılar/İstanbul

Jeneratör fiyatları ;

Jenarator‘un modeline gücüne , kullanılan yakıt türüne yani Dizel mi Benzinli mi Yoksa Doğalgazlı mı bu faktörlere göre değişir. Jenerator Ses izalasyon kabini olup olmadığı, sessiz çalışan bir jenerator olmasına, ev tipi jeneratörveya üretim tesisleri fabrika gibi ve işletmeler için imal edilmiş jeneratörlerin fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır. “2. el jenaratörü” daha ucuza almamız mümkündür. Sıfır jeneratör fiyatları ve dizel jeneratör,benzinli jeneratör fiyatları ile ilgili bilgiler vermeye devam ediyoruz. Ayrıca ikinci el jeneratör fiyatlarınada ayrı bir sayfada yer vereceğiz.

1-Yabancı marka jenerator fiyatları:

Yamaha Jenaratör, Honda, Cummins, Mitsubishi, John Dere, Vanguard, Lombardini, Ford, Deutz, MAN, Suzuki, Daewoo, Perkins, Bernard Motors jeneratörlerin fiyatları jeneratörün özelliklerine yani gücüne (kw/h), markası modeli ve çeşidine göre en ucuz 100 -50000 YTL fiyatları aralığında olabilmektedir.

2-Yerli marka jeneratör fiyatları :

Aksa, Emsa, İşbir, Çukurova, Yanmar, Teksan, Jensa, Güçbir, Genpower, Maray gibi jenerator firmalarınında ise jeneratör fiyatları gene ürünün özelliklerine göre gücüne (kw/s) markasına modeline ve çeşitlerine göre en ucuz 1000-20000 Ytl arasında olabilmektedir.

Jenaratör FiyatlarıJeneratör Modelleri , Jenaratör ÖzelikleriJenerator markaları hakkında teknik ve bilgilendirme amaçlı yazılar bu sitede verilmeye çalışılmaktadır.

Jeneratör Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

Jeneratör; İngilizce üretmek üreteç anlamında kullanılmaktadır. Generator diye yazılır. Türkçede ise Generator okunuşundan türetilerek jeneratör olarak isimlendirilmiştir. Genelde Türkiye’de jeneratör denildiğinde çevirici dizel motor , dizel motor tarafından çevirilen alternatör, şase ve panodan oluşan grup’tan söz edilebilir. Rüzgar enerjisi ile çalışan sistemlere ise rüzgar jeneratörü denmektedir.

Genpower jeneratör firmasının birçok jeneratör modeli bulunmaktadır. Ayrıca jeneratör kiralama ve satış sonrası hizmetleri mevcuttur. Ülkemizde  bulunan kaliteli markalardan biridir.

Jenaratör İngilizce de Generator olarak yazılmaktadır. Türkçede ise jeneratör şeklinde yazılıp okunmakta ama halk arasında jenarator veya jenaratör olarakta yazılabilmektedir.

İstanbul jenarator firmaları ve jenaratör fiyatları ile ilgili konuları buradan ilgilenenlere duyurmaya çalışacağız.

JENERATÖR ÇEŞİTLERİ:

1-Dizel Jeneratörler: Bazı dizel jeneratör markalarını sırlayalım. Cummins, Doosan, Mitsubishi, Tümosan, Perkins, Sdec, Lovol

Standart Parçalar : Motor,Alternatör, Şasi, Manuel Pano,Yakıt Tankı, Eksoz, Akü, Boya, Test, Ambalaj ve Döküman

Talebe Göre Jeneratör Aksesuarları:

· Manuel / Otomatik Senkronizasyon

· Şebeke ile senkronizasyon

· Remote (uzak ) radyatörü

· Ek yakıt depsu ve techizatı

· Yakıt seviyesi düştüğünde yakıt alarmı

· Su seviyesi azaldığında su seviyesi alarmı

· Susturucu

2-Portatif Jeneratorler :

3-Marin Jeneratörler :

4-Benzinli Jeneratorler:

5-Doğalgazlı Jeneratörler:

Diğer Jeneratör Ekipmanları:

Kabin: Jeneratör ses izalasyon kabini

Römork: Jeneratör‘ün taşınabilmesi için özellikle dışarıda iş yapan firmalar için gereklidir.

Bazı jeneratör modellerinde jeneratörün sabit ve düzgün voltaj çıkışı verebilmesi için otomatik elktronik voltal regülatörü ekipmanı bulunur. Bu ekipman sayesinde elektrikli cihazların zarar görmesi engellenmiş olmaktadır.

JENERATÖR ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR:

 1. Jeneratör alırken ana konusu jeneratör olan ve servisi olan firmaları tercih etmeliyiz.
 2. Satış sözleşmesi yapmak gerekir. Jeneratörün gücü ,Markası, Motoru fiyatı ve ödemeleri gibi hususlara yer verilmeli
 3. İkinci el bir jenerator alınmışsa mutlaka garanti istenmelidir. Garanti verilmeyen jeneratörlerde problemler yaşanabilinmektedir.
 4. Kalite ve özelliklerine göre jeneratörler kıyaslanmalı
 5. Güç keşfi işinde tecrübeli uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Satıcı tarafından yapılan güçte sorun olması durumunda tüm giderlerin karşılanarak jeneratörün geri alınması sağlanmalıdır.
 6. Jeneratör‘ün periyodik bakımları yaptırılmalı buda jeneratörümüzün ömrünü uzatır.
 7. Jeneratörün gücü tespit edilirken bir uzmandan yardım alınmalıdır.
 8. Jeneratör fiyatları‘nın yanı sıra yedek parça fiyatları‘nın da dikkate alınması gerekir

Jeneratör Firmalarının,Şirketlerinin Satış Sonrası Hizmetleri;

Kurulum ve kullanım bilgisi yedek parça temini garanti hizmetleri , teknik servis ve destek gibidir. İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Samsun, Trabzon, Zonguldak, Edirne,İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Urfa, İzmit, Adapazarı, Kocaeli, Tekirdağ, Balıkesir, Kayseri, Çorum, Malatya, Kastamonu, Mersin gibi illerde yer alan jeneratör firmalarını, jeneratör bayileri mağazaları, en ucuz jenerator arayanlar, jeneratör kampanyaları ile ilgili bilgileri site konuları içerisinde yeri geldikçe bulabilirsiniz.

Jeneratör firması ve firmaları, şirketleri, bayileri ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Jeneratör firmalarından bu ay müthiş fırsatlar, Kama Jeneratör, Arkadaş makine jeneratör‘ün sitesini ziyaret edebilirisiniz.

Motopomp; Motorlu Tulumba

Motopomp firmaları(şirketleri) ve motopomp çeşitleri:

1-Benzinli motopomp’ lar 2-Dizel motopomplar

Günümüzde Rüzgar jeneratörleri de doğa dostu olup kullanılamaya başlanmıştır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir