Jeneratör Firmalari

Jeneratör firmalari; Aksa, Real, Çukurova, Güçbir, Teksan, Mitsubishi, Nur, Teksan, Kipor, Atik, Göksu, Kürkçüoğlu, Jensa,  Emsa, Honda gibi jeneraör firması, şirketleri,firmaları adı altında bazılarını sıraladık burada.

Bazı jenerator firmaları(şirketleri) ve bayileri:(Burada yer alan firmalar la ilgili detayli bilgileri ve ürünleri görmek için firmaların web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.)

 • Teksan Jeneratör:Jeneratör sektöründe uzmanlaşmış bir firmadır.Pazarlama,satış,yedek parça ve servis hizmetleri ile müşterilerine tam destek vermektedir.Avrupada sayılı üreticiler arasında olan Teksan jeneratör firması 8-3550 kVA arasında dizel jenerator modelleri ,koruma kabinleri,ses izalasyon kabini,ses izalasyonlu konteyner ile römork üretimi yapmaktadır.Firmanın 35 ülkeye ihracı bulunmaktadır.
 • Real Jeneratör:Dizel ve Benzinli jeneratörkonusunda üretim yapan firmadır.Bayileri aracılığı ile hizmet verir.
 • Gökçel Mühendislik:Genpower,İşbir,Aksa,Teksan,Emsa,Cat,Çukurova jeneratör markaları 2.el alım satımında uzman firma
 • Aral Ticaret:Firma 1949 yılından bu yana hizmet vermektedir.İkinci el jeneratörler 1-1110 kVA firma güvencesi altındadır.
 • Anadolu Makine:Jeneartör satışı,servisi ve kiralama konularında hizmet veren bir kuruluşdur.
 • Kürkçüoğlu Jeneratör-Şahin Makine:Benzinli,dizel jeneratör çeşitleri,2.el jeneratorlar,bakım,servis,ses izalasyon kabini imalatı ve 24 saat servis ve yedek parça ile müşetirilerinin hizmetindedir.
 • Makyal Enerji Sistemi Sanayi A.Ş : Jenerator, Pano, Hücre, Kablo Kutusu ve Konnektör imalatı ile hizmet vermektedir.
 • Güçbir Jeneratör:Jeneratör imalat,satış ve servis,kiralama hizmetleri ile brirçok ilimizde bayiileri aracılığı ile faaliyet veren firmadır.Sıfır,2.el,bakım,onarım,kiralama hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlere hizmete sunmaktadır.
 • Pınar Güç Sistemleri Makine Elektrik İnş.San.Tic.Ltd.Şti. :Benzinli,dizel jeneratör,ses kabini,invertör,kabinsiz,ses izalasyon kabinli,dijital,portatif ürün , motopomp çeşitleri ile bu ürünlerin satış,servis,bakım ve onarımlarını yapar.Jeneratörlerinin yetkili teknik servisi ve Man, mtu, yanmar, cummins, volvo, perkins, honda, aksa, genpower, teksan, işbir ve caterpiller hizmet verdikleri jeneratör ve motor modelleridir. 1 kVA – 2500 kVA arasındaki tüm yerli ve ithal jeneratörlerinizin montaj, bakım ve onarım hizmetlerini verirler. Sıfırve iknci el ve yenileştirilmiş motor ve jeneratör satışı yedek servis 24 saat hizmet ve uygun fiyat koşulları ile hizmetinizdedir.
 • Dünya jeneratör:Sıfır ve İkinci el jeneratör alımı satımı ve kiralama faaliyetleri ile müşeterilerine hizmet vermektedir,Firma ürünlerini sitesinden görebilirsiniz.
 • Idea Makine İmalat ve San.Tic.Ltd.Şti :Marin jeneratör üretimi, nfpa uyumlu dizel motor üretimi, dizel motor ve elektrik motoru temini gibi konularda faaliyet gösterir.
 • MGM Teknik :Enerji sektöründe yer alan firma Borusan Güç Sistemleri,Caterpıllar ve OLYMPIAN Jeneartorları Antalya ili yetkilisatış ve servis merkezi firma ayrıca tüm marka ve model jeneratörlerin bakım,onarımı,ses izalasyon kabinleri ile müşterilerinin hizmetindedir.
 • SawTurkey:Rüzgar jeneratörleri ilgili detaylı biligleri sawturkey firmasının sitesinden öğrenebilirsiniz.
 • Edip Enerji A.Ş :Jeneratör satış ve servisi yedek parça , kiralama hizmetleri.Doğalgaz dönüşüm çift yakıt sistemleri ve kojenerasyon sistemleri satış ve servisi, Servo voltaj regülatörleri satış ve servis gibi hizmetlerde uzman bir kuruluştur.
 • Çukurova jeneratör, Real jeneratör, Süperstar jeneratör, Kipor jeneratör bölge bayi yetkili satış ve servisi, Doğalgazlı jeneratör satış servisi Edip Enerji A.Ş
 • Aksan Jeneratör :Her marka jeneratörlerin sıfır ,ikinic el alımı,satımı jeneratorler garanti ve servis kapsamında satışa sunulmaktadır.
 • Atlas Enerji İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. :İngiltere menşeili FG WILSON jeneratör gruplarının projelendirme , satış ve satış sonrası hizmetleri (Perkins motor yedekparçaları) ile İstanbul, Balıkesir, Bartın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Karabük, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak, Düzce illerinde faaliyet göstermektedir.
 • Konjen Enerji :Aksa jenerator satış ve servis hizmetleri
 • Deniz Makine Jeneratör Ltd.Şti :Firma ikinci el jeneratör alımı,satımı ve onarmı ile kesintisiz güç kaynakları,altarnatif enerji sistemleri ayrıca Antalya Aksa jeneratör yetkili servisidir.
 • Öz Başkent Jeneratör Ltd.Şti. :Sıfır,ikinci el,kiralama, yedek parça Aksa jeneratör satış ve yetkili servisi uzman sertifikalı çalışanları ile İstanbul, Ankara, Amasya, Artvin, Iğdır, İçel, Düzce’de değerli müşterilerine bayileri ile hizmet vermektedir.
 • Ataşah Yapı Malz.San.Tic.Ltd.Şti. :Genpower,Aksa jeneratör 2.el servis,kiralama,bakım,ups güç kaynağı,demir,çimento,voltaj regülatörü faaliyet konuları olup Ostim/Ankarada hizmet vermektedir.
 • Hertz jeneratör Elektrik san.Tic.Taah.Ltd.Şti. :35 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan bu firma Çukurova Jeneratör Caterpıllar Jeneratörde oldukça deneyimlidir.Çukurova jeneratörün yetkili servisidir.Volvo,Perkins,Cummins,Ford,TTF Motorlu jeneratörlerde lider bir servistir.Faaliyet gösterdiği iller ise ;İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kilis, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Ş.Urfa, Şırnak, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Düzce,
 • Nacar Enerji :Jeneratör Forklift Makine Bakım ve Servislik Hizmetleri Sunar.
 • İbrahimoğlu Jeneratör ve Mak.San.Tic.Ltd.Şti. .Adana ilinde bulunan şirket sıfır ve ikinci elde ücretsiz montaj,güç tespiti hizmetleri ile 1kva dan 2500 kva ya kadar benzinli ve dizel motorlu jenerator çeşitleri ile uzman kadarosu ile faaliyet göstermektedir.

Comments are closed.