Dizel Jeneratörler

Dizel jeneratör yakıt olarak mazot kullanılan bir jenerator olup birçok jenerator firmasında bu ürünü görebiliriz.. Bunlardan bazılarını sıralarsak Aksa, Real, Çukurova, Kürkçüoğlu, Teksan, Nur, İşbir, Güçbir gibidir.

Dizel jeneratör fiyat bilgileri

Jeneratör fiyatları benzinli ve ipli 3 KVa jeneratör kısa bir süre için ARMAK Makinede 375ytl+Kdv Kredi kartına 12 Taksit İmkan ile Armak Makine iletşim için 0212 690 51 52 nolu telefonu arayıp diğer ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Jeneratörde çok çeşit en uygun fiyatlar sitemizde Adres:M. Kemalpaşa Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi No:15/2 Parseller – Avcılar – İstanbul

Jeneratörlerin fiyatları ; Jenaratorun modellerine gücüne , Kullanılan yakıt türüne yani Dizel mi Benzinli mi Yoksa Doğalgazlı mı bu faktörlere göre değişir. Jenerator Ses izalasyon kabini olup olmadığı, sessiz çalışan bir jenerator olmasına, ev tipi jeneratör veya üretim tesisleri fabrika gibi ve işletmeler için imal edilmiş jeneratörlerin fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır. 2. el jenaratörü daha ucuza almamız mümkün fakat ikinci el Jeneratör almanın da garanti yönunden sıkıntıya girebiliriz.

1-Yabancı Marka Jeneratör fiyatları : Yamaha Jenaratör, Honda, Cummins, Mitsubishi, John Dere, Vanguard, Lombardini, Ford, Deutz, MAN, Suzuki, Daewoo, Perkins, Bernard Motors jeneratörlerin fiyatları jeneratörün özelliklerine yani gücüne (kw/h), markası modeli ve çeşidine göre en ucuz 100 -50000 YTL fiyatları aralığında olabilmektedir.

2-Yerli Marka Jeneratör fiyatları : Aksa, Emsa, İşbir, Çukurova, Yanmar, Teksan, Jensa, Güçbir, Genpower, Maray gibi jenerator  firmalarınında ise jeneratör fiyatları gene ürünün özelliklerine göre gücüne (kw/s) markasına modeline ve çeşitlerine göre en ucuz 1000-20000 Ytl arasında olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir