Jeneratör Fiyatlari

 

Jeneratör fiyatları ;

 

Aksa Jeneratör’den kampanyalar (Mayıs 2008)

Aksa Active Power 3500      Jenerator  499 YTL + KDV 

Aksa Active Power 5500      Jeneratör  899 YTL + KDV

Aksa Active Power 5500E   Jenerator  1080 YTL + KDV

Aksa Active Power 8000E   Jenerator  1370YTL + KDV

Kaynak : Aksa Jeneratör

Benzinli ve ipli 3 KVa jeneratör kısa bir süre için ARMAK Makinede 375ytl+Kdv Kredi kartına 12 Taksit İmkan ile Armak Makine iletşim için 0212 690 51 52 nolu telefonu arayıp diğer ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Jeneratörde çok çeşit en uygun fiyatlar; Adres:M. Kemalpaşa Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Caddesi No:15/2 Parseller / Avcılar / İstanbul

Jeneratörlerin fiyatları ; Jenaratorun modellerine gücüne , Kullanılan yakıt türüne yani Dizel mi Benzinli mi Yoksa Doğalgazlı mı bu faktörlere göre değişir. Jenerator Ses izalasyon kabini olup olmadığı, sessiz çalışan bir jenerator olmasına, ev tipi jeneratör veya üretim tesisleri fabrika gibi ve işletmeler için imal edilmiş jeneratörlerin fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır. 2. el jenaratörü daha ucuza almamız mümkün fakat ikinci el jeneratör alırkende jenerator konusunda uzmanlaşmış ve ikinci ele garanti veren firmalardan almamız daha uygundur. 

1-Yabancı marka jeneratör fiyatları : Yamaha Jenaratör, Honda, Cummins, Mitsubishi, John Dere, Vanguard, Lombardini, Ford, Deutz, MAN, Suzuki, Daewoo, Perkins, Bernard Motors jeneratörlerin fiyatları jeneratörün özelliklerine yani gücüne (kw/h), markası modeli ve çeşidine göre en ucuz 100 -50000 YTL fiyatları aralığında olabilmektedir.

2-Yerli marka jeneratör fiyatları : Aksa, Emsa, İşbir, Çukurova, Yanmar, Teksan, Jensa, Güçbir, Genpower, Maray gibi jenerator firmalarınında ise jeneratör fiyatları gene ürünün özelliklerine göre gücüne (kw/s) markasına modeline ve çeşitlerine göre en ucuz 1000-20000 Ytl arasında olabilmektedir.

Jeneratörler kullanım alanları oldukça geniş olup jeneratorun fiyatlarıda bu bakımdan değişmektedir. Öncelikle nerede ve hangi amaçla kullnacağımız gibi kriterleri netleştirdikten sonra bize uygun jeneratoru bulmamız daha kolay olacaktır.