Jeneratör Firmaları

Bazı jenerator firmaları (şirketleri) ve bayileri;

 1.  Teksan Jeneratör Firması :Jenerator sektöründe uzmanlaşmış bir firmadır.Pazarlama,satış,yedek parça ve servis hizmetleri ile müşterilerine tam destek vermektedir. Avrupa da sayılı üreticiler arasında olan Teksan jeneratör firması 8-3550 kVA arasında dizel jenerator modelleri , koruma kabinleri , ses izalasyon kabini, ses izalasyonlu konteyner ile römork üretimi yapmaktadır. Firmanın 35 ülkeye ihracı bulunmaktadır.
 2. Real Jeneratör Firması:Dizel ve Benzinli jeneratör konusunda üretim yapan firmadır.Bayileri aracılığı ile hizmet verir.
 3. Delta Jeneratör Firması :Ülkemizdeki saygın jeneratör firmalarının içerisinde yer alan delta jeneratör hemen hemen her sektöre jeneratör satışı,kiralama hizmetleri, servis, yedek parça,2.el jeneratör hizmeti vermektedir.Cummins, Perkins, Volvo Penta, Caterpillar, John Deere, Deutz, MTU, Mitsubishi, Lister Petter, Briggs Stratton, Kohler, Detroit Diesel motorlu 1-1600 kVA arası Jeneratör Gruplarımız ve diğer jeneratör imalatçılarının ürünleri spot olarak müşterilere sunulmaktadır.Ürünleri arasında Gaz motorlu jeneratör seçenekleri de bulunmaktadır. Özellikle ısı ihtiyacı olan tesislere Kojenerasyon sistemleri teklifi de sunulmakta ve enerji ihtiyacinizi sürekli olarak Kojenerasyon santralinden almaniz sağlanmaktadır. Bu sistemler kendisini 2 ila 4 sene arasında amorti edebilmektedir.
 4. Aksa jenerator Sanayi Anonim Şirketi: Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen jeneratör üretici firmaların dan olan Aksa jeneratör şirketi 1984 yılından bu yana tüm güç aralıklarında jeneratör üretmektedir. Jeneratör ihracatı konusunda da büyük bir paya sahip olan firmanın ülke içindede bayileri aracılığı ile satış yapmaktadır.
 5. Gökçe Mühendislik: Genpower,İşbir,Aksa,Teksan,Emsa,Cat,Çukurova jeneratör markaları 2.el jeneratör alım satımında uzman firm
 6. Aral Ticaret: Firma 1949 yılından bu yana hizmet vermektedir. İkinci el jeneratörler 1-1110 kVA firma güvencesi altındadır.
 7. Anadolu Makine: Jeneartör satışı,servisi ve kiralama konularında hizmet veren bir kuruluşdur.
 8.  Kürkçüoğlu Jeneratör-Şahin Makine: Benzinli,dizel jeneratör çeşitleri,2.el jeneratorlar,bakım,servis,ses izalasyon kabini imalatı ve 24 saat servis ve yedek parça ile müşetirilerinin hizmetindedir.
 9. Makyal Enerji Sistemi Sanayi A.Ş : Jenerator, Pano, Hücre, Kablo Kutusu ve Konnektör imalatı ile hizmet vermektedir.
 10. Güçbir Jenerator:Jeneratör imalat,satış ve servis, kiralama hizmetleri ile brirçok ilimizde bayiileri aracılığı ile faaliyet veren firmadır. Sıfır, 2.el, bakım, onarım, kiralama hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlere hizmete sunmaktadır.
 11. Pınar Güç Sistemleri Makine Elektrik İnş.San.Tic.Ltd.Şirketi : Benzinli,dizel jenerator, ses kabini, invertör, kabinsiz, ses izalasyon kabinli, dijital, portatif ürün, motopomp çeşitleri ile bu ürünlerin satış, servis, bakım ve onarımlarını yapar. Jeneratörlerinin yetkili teknik servisi ve Man, mtu, yanmar, cummins, volvo, perkins, honda, aksa, genpower, teksan, işbir ve caterpiller hizmet verdikleri jeneratör ve motor modelleridir. 1 kVA – 2500 kVA arasındaki tüm yerli ve ithal jeneratörlerinizin montaj, bakım ve onarım hizmetlerini verirler. Sıfırve iknci el ve yenileştirilmiş motor ve jeneratör satışı yedek servis 24 saat hizmet ve uygun fiyat koşulları ile hizmetinizdedir.
 12. Dünya jeneratör: Sıfır ve İkinci el jeneratör alımı satımı ve kiralama faaliyetleri ile müşeterilerine hizmet vermektedir. Firma ürünlerini sitesinden görebilirsiniz.
 13. Idea Makine İmalat ve San.Tic.Ltd.Şirketi :Marin jeneratör üretimi, nfpa uyumlu dizel motor üretimi, dizel motor ve elektrik motoru temini gibi konularda faaliyet gösterir.
 14. MGM Teknik : Enerji sektöründe yer alan firma Borusan Güç Sistemleri,Caterpıllar ve OLYMPIAN Jeneartorleri Antalya ili yetkilisatış ve servis merkezi firma ayrıca tüm marka ve model jeneratörlerin bakım, onarımı, ses izalasyon kabinleri ile müşterilerinin hizmetindedir.
 15. SawTurkey:Rüzgar jeneratörleri ilgili detaylı biligleri sawturkey firmasının web sitesinden öğrenebilirsiniz.
 16. Edip Enerji A.Ş : Jenerator satış ve servisi yedek parça , kiralama hizmetleri. Doğalgaz dönüşüm çift yakıt sistemleri ve kojenerasyon sistemleri satış ve servisi, Servo voltaj regülatörleri satış ve servis gibi hizmetlerde uzman bir kuruluştur.
 17. Çukurova jeneratör: Real jeneratör, Süperstar jeneratör, Kipor jeneratör bölge bayi yetkili satış ve servisi, Doğalgazlı jeneratör satış servisi Edip Enerji A.Ş
 18. Aksan Jeneratör : Her marka jeneratörlerin sıfır ,2.el alımı,satımı jeneratorler garanti ve servis kapsamında satışa sunulmaktadır.
 19. Atlas Enerji İç ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi : İngiltere menşeili FG WILSON jeneratör gruplarının projelendirme , satış ve satış sonrası hizmetleri (Perkins motor yedekparçaları) ile İstanbul, Balıkesir, Bartın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Karabük, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak, Düzce illerinde faaliyet göstermektedir.
 20. Konjen Enerji Firması: Aksa jenerator satış ve servis hizmetleri
 21. Deniz Makine Jeneratör Ltd.Şirketi:Firma ikinci el jeneratör alımı,satımı ve onarmı ile kesintisiz güç kaynakları, altarnatif enerji sistemleri ayrıca Antalya Aksa jeneratör yetkili servisidir.
 22. Öz Başkent Jeneratör Ltd.Şirketi. : Sıfır, ikinci el jeneratör, jenerator kiralama, jenerator yedek parça Aksa jeneratör satış ve yetkili servisi uzman sertifikalı çalışanları ile İstanbul, Ankara, Amasya, Artvin, Iğdır, İçel, Düzce’de değerli müşterilerine bayileri ile hizmet vermektedir.
 23. Ataşah Yapı Malz.San.Tic.Ltd.Şirketi : Genpower, Aksa jeneratör, 2.el jenerator servis, jenerator kiralama, bakım, ups güç kaynağı, demir, çimento, voltaj regülatörü faaliyet konuları olup Ostim/Ankarada hizmet vermektedir.
 24. Hertz jeneratör Elektrik san.Tic.Taah.Ltd.Şirketi : 35 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan bu firma Çukurova Jeneratör Caterpıllar Jeneratorde oldukça deneyimlidir. Çukurova jeneratörün yetkili servisidir. Volvo, Perkins, Cummins, Ford, TTF Motorlu jeneratörlerde lider bir servistir. Faaliyet gösterdiği iller ise ;İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kilis, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Ş.Urfa, Şırnak, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Düzce,
 25. Nacar Enerji : Jeneratör Forklift Makine Bakım ve Servislik Hizmetleri Sunar.
 26. Jensa Jenerator ve İş Makineleri San.Tic.Ltd . Şirketi : Jeneratör sektöründe 30 yılı aşan bir süredir bulunan jensa jeneratör firmasının Real Jeneratör ve Emsa Jeneratör bayiliği dışında Tez enerji bayiliğinde dizel jeneratörde doğalgaz dönşümü bayiliğide yapılmaktadır. Jensa firmasının faaliyetleriri sıfır ve ikinci el jeneratör alım satımı ,her marka ve güçte jeneratör tamiri, jeneratör kiralama hizmetleri, jeneratör montaj, nakliye ve keşif işleri,periyodik bakım ve servis hizmetleri, jeneratör yedek parça imalat ve satışı, kontrol kumanda paneli imalatı, her güçte jeneratör bobinaj imalatıdır.
 27. Nur Jeneratör Şirketi : Jeneratör alanında uzmanlaşmş bir bir kuruluştur. Sadece jeneratör konusunda hizmet vermekte olup sıfır jeneratörlere 2 yıl garanti verilmesinin yanında 2.el jeneratörleredahi Nur jeneratör garanti vermektedir.
 28. İbrahimoğlu Jeneratör ve Mak.San.Tic.Ltd.Şirketi : Adana ilinde bulunan şirket sıfır ve ikinci elde ücretsiz montaj , güç tespiti hizmetleri ile 1kva dan 2500 kva ya kadar benzinli ve dizel motorlu jenerator çeşitleri ile uzman kadarosu ile faaliyet göstermektedir.
 29. Yıldız Power Ltd.Şti: Kesintisiz güç kaynakları, regülatör, invertör, redresör, konvertör, akü, jeneratör sistemelerinin üretilmesi, pazarlanması, servis hizmetlerinin verilmesi faaliyet konularıdır.
 30. DRS Jeneratör Şirketi: Mobil Jeneratör, jeneratör, drs jeneratör, nakliye firmanın faaliyet gösterdiği alanlardır.
 31. Serka Jeneratör : Çeşitli güçlerde jeneratör satışı, servisi , jeneratör yedek parça, bakım ve kiralama hizmetleri, ikinci el jeneratör satışı Serka jeneratörün hizmetleri arasında yer alır.
 32. Gesa Jeneratör Şirketi: Gesa uzman kadrosu ile jeneratör satışı, yedek parça, bakım, onarım ve jeneratör kiralama hizmetleri konusunda hizmetler vermektedir.
 33. Şimşek Jeneratör Ltd. Şti.: Jeneratör Güney Anadolu Bölge Satış Bayisi olan Şİmşek Jeneratör Enka Güç sistemleri NK Power Jeneratör satış, servis.montaj ve mühendislik faailteleri yürütür.

Türkiye deki jeneratör firmaları, jeneratör güç seçenekleri, kiralık jeneratör arayanlar, sahibinden jeneratör satanlar